НАША ПРОДУКЦІЯ


Ось уже близько 20 років компанія "ДВЕРІ І МЕБЛІ ВИЩОГО КЛАСУ ВІД ЄВГЕНА ТКАЧЕНКО" пропонує своїм вдячним клієнтам вишукану, якісну, екологічно чисту продукцію, індивідуальність і ексклюзивність якої не тільки радує наших замовників, але і зайвий раз підкреслює їх особливий статус. Вхідні металеві та цільнодерев'яні двері, міжкімнатні двері та перегородки, корпусні меблі, сходи і предмети інтер'єру ось далеко не повний перелік продукції яку пропонує наша компанія. Наше основне завдання полягає в тому, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. І найкращим підтвердженням того є той факт, що понад 50% всієї продукції, що виготовляється - це друга і третя покупка. Ще 40% - це покупки, завдяки рекомендаціям наших замовників, архітекторів і дизайнерів. Нам довіряють і ми це цінуємо!

 

 

Думайте про зміст, який ви хочете вкласти в створення предметів, і лише потім прийде форма. У речах буде свій дух. А дух, на відмінно від форми, скопіювати складно.

Энріко Тонуччи

 

ПРО НАС


 

ПРО НАС

Компанія "ДВЕРІ І МЕБЛІ ВИЩОГО КЛАСУ ВІД ЄВГЕНА ТКАЧЕНКО" була заснована в 1997 році. Чи не велика столярне виробництво, сформоване з колективу однодумців і професіоналів своєї справи, поставило перед собою завдання випускати продукцію найкращої якості за всіма експлуатаційними і технічними показниками і відповідати найсучаснішим тенденціям світового дизайну. І вже в найкоротші терміни завоювала любов, повагу і визнання серед вдячних клієнтів і колег своєї галузі. У 2003 році компанія - Лауреат загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», що стало підтвердженням високої якості та надійності нашої продукції, яку гідно оцінили наші клієнти...


 

 

НОВИНИ


Укр Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean mass consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.

Ссылка: переглянути

 

 

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Досвідчені і професійні менеджери та дизайнери нашої компанії допоможуть Вам вибрати необхідний товар, який максимально підійде Вам і гармонійно поєднується в інтер'єрі вашої квартири, будинку або офісу.

НАША АДРЕСА

м. Дніпро
вул. Грушевського 4-Б

 

м. Київ
вул. Златоустівська 30

НАШІ ТЕЛЕФОНИ

+38 (056) 370 40 82

+38 (095) 230 22 66

 

+38 (‎098) 493 44 33

+38 (095) 493 44 33

ПОШТА

 

info@doors.dp.ua